TEKSTESHQIP

Edlira Biba
Drita Syve T'mi
Lyrics
(Feat. Emi Loca)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drita Syve T'mi" kënduar nga Edlira Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u prezantua para shikuesve i kompletuar në aspektin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 6 Nëntor 2017.