Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emi Loca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Emi Loca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Janar 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Baby Kaçurrel". Më datë 8 Qershor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Milioner". Më datë 7 Tetor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Ne Zemer Te Kam". Më datë 6 Nëntor 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Drita Syve T'mi", në bashkëpunim me Emi Loca. Më datë 29 Dhjetor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Milioner 2". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adi Sybardhi

Sulltan Hajolli

Mursel Murseli

Artur Qerimi

Miri Kamzes

Egzoni Vogel

Soni I Vogel

Fatmir Sula

Skender Buzoli

Marseli

Tags: Emi Loca, Emi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet