TEKSTESHQIP

Edlira Biba
Dashnia Kiamet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Kiamet" kënduar nga Edlira Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, projekti u finalizua para shikuesve i punuar me videoklip muzikor, produksioni i të cilit është punuar nga Four Infinit Production. Videoklipi u publikua me datë 7 Tetor 2020. Kënga vjen si kompozim nga Alban Arifi.