Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Topallaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Edlira Topallaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1995, Edlira Topallaj merr pjesë në Festivali i 34-të në RTSH me këngën "Vejusha". Në Dhjetor 2000, Edlira Topallaj merr pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Me Mungon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edlira Topallaj

Komente 0