Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edmond Grembi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Edmond Grembi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Qershor 2015, Edmond Grembi publikon videoklipin "O Bir Ku Je". Më datë 14 Prill 2018, Edmond Grembi publikon videoklipin "Myzeqe Te Kendon Djali". Më datë 5 Gusht 2019, Dori Hibroj publikon videoklipin "Vajza Si Flutur", në bashkëpunim me Edmond Grembin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Fejza

Nimet Sulkaj

Arian Blloshmi

Ylli Alushaj

Ylli Cela

Ismail Hysenj

Tomorr Biba

Alfred Mirashi

Met Doku

Marjus Ahmetaj


Tags: Edmond Grembi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet