Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edmond Islami

Tags: Edmond Islami

Edmond Islami është një këngëtar i njohur. Edmond Islami kendonte ne Radio Prishtine qe nga femijeria, ishte talent i ri dhe kendoi ne akordet e Kosoves me vite gjithnje kenget e kompozitoreve tane edhe kjo kenge eshte e kompozitorit tone te shquar Reshat Randobrava, kengen e la ne kohen, kur na i mbyllen mjetet e informimit me 1990, tash jeton me familje ne Prishtine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017