Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Edmond Mancaku - Dashuria S'njeh Të Humbur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria S'njeh Të Humbur".
3. Video është e këngës "Dashuria S'njeh Të Humbur", por nuk këndohet nga Edmond Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edmond Mancaku - Dashuria S'njeh Të Humbur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2001

Komente

Asnjë Koment

01/11/2001

2001-10-31T23:00:00+00:00



Ende te shoh tek shkon
mes shiut dhe trishtimit e harruar
mes lotesh dhe vete shiu ka ndaluar
a thua bashke te dy jane dashuruar

Ende te shoh tek shkon
mes hapash dhe mendimesh i ngaterruar
iken apo ngryset pa kuptuar
une shpirtin e renduar mbaj ne duar

Jo se besoj pse tek
ti zemren merrija
a mos valle dhe ndjenja
jone eshte egoiste
pres te kthehesh apo
ndoshta pret te vij
dhe pse vetem jemi
dhe pse force nuk kemi
ta harrojme ket dashurine..

Mos mendo se dashuria
dyshimin ka derdhur
te ndihmon se harro
dhe mendimi i thote
lamtumire nje gabimi
ndaj dhe dashuron
mos harro ti fjalen
dhe pa te shkruar ne leter
se dashuria nuk vjen
as te humbur e as te fituar
o ndjenjen...
ndaj dhe dashurojme...






Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet