Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etmond Mancaku - Dua Endrren Ta Jetoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa here une do te doja te ta shpreh
dhe ne zemren time mos ta mbaj
ne heshtjen tende une cdo cast po vuaj
heshtja jote e pafaj.
imazhi yt ne enderr me tundon
nata vjen tek une ty te afron
me thuaj pse me terrin ti vrapon
apo valle vec naten dashuron.

bridge: dhe kerkoj diten e saj
zgjuar jam ne endrren qe po shoh
adhuroj diellin e saj
shpirtin tim ka ngrohur gjithe nata e saj.

refreni: dua endrren ta jetoj
ne nje realitet
dua endrren e vertete
larg prej nates te zgjoj
ndjenjen e saj
e di pse s'dua te jetoj (2x)

sa here une do te doja te ta shpreh
dhe ne zemren time mos ta mbaj
ne heshtjen tende une cdo cast po vuaj
heshtja jote e pafaj.

bridge: dhe kerkoj diten e saj
zgjuar jam ne endrren qe po shoh
adhuroj diellin e saj
shpirtin tim ka ngrohur gjithe nata e saj.

refreni....Nuk kemi video për këtë këngë.
Etmond Mancaku - Dua Endrren Ta Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Endrren Ta Jetoj".
3. Video është e këngës "Dua Endrren Ta Jetoj", por nuk këndohet nga Etmond Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:


Komente 0