A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Edmond Mancaku - Ishte Nata E Fundit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ne Apo Kjo Kohe..."

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishte Nata E Fundit" kënduar nga Edmond Mancaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edmond Mancaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bajtin - Ishte Nata E Fundit

Reff. 2x ...
Ishte Nata e fundit nPrishtin
Kur me the pa pritmas lamtumir
kur dy pika lot ne faqe te ran
Kur me tha se e jotja ma nuk jam

2x...
Edhe pse me vrave me me qellim
Edhe pse ikja jote ska kuptim
Do ta falesh do te kthehesh perseri
Se pa ty nuk po mund te rri

Reff. 2x ...
Ishte Nata e fundit nPrishtin
Kur me the pa pritmas lamtumir
kur dy pika lot ne faqe te ran
Kur me tha se e jotja ma nuk jam

Athu do ti kujtosh ato neet
Kur me thojshe kurr sdot mbetesh vet
Sikur vec njeher te ishmi bashk
Edhe vdkesha nuk vdes me merak
Mbeta si humbur ne ket bot
Me ke lan te vetem edhe pa shok
Ku i Ke fjalet qe mi the
Ku te mbet premtimi qe ma dhe..

Shkurte Gashi - Ishte Nata E Fundit

Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti pernjeher u thy
para teje zot nuk dua me te qaj
edhe pse syt i kam plot vaj
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaa ti ke qen dhe gjithmone ke mbete
dashuria e sinqert

Edhe pse me ike dhe pran teje sjam
un kete ta kam falur inatin sta kam
pse nuk mundem kurr qe dicka te t'bej keq
sjam si ti dhe kete merre vesh
buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaaaaa ti ke qen dhe gjithmon ke mbete
dashuria e sinqert
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaa ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuria e sinqert...
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019