Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edmond Mancaku - Ndoshta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2012

2012-03-08T00:57:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndoshta" kënduar nga Edmond Mancaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ndoshta

Ndoshta, dikur ne vjeshten e shemtuar
Kur xhethet, binin dhe veniteshin
Sa her te putha qe me fale
Dhe jeten qe ma morre ti. 2x

ref.
Kthehu prap
Si enxhell,qjellit ja ke une
Vrapo e dashura ime
Vrapo e eja nshpirtin tim.2x

II
Kujtoj, puthjet e tona nkodra tblerta
Kur jepshim te dy, njeri tjetrit
Se sdo te ndahemi per jete
DHe sbashku, do jemi xhithmon.2x

ref.
Kthehu prap
Si enxhell,qjellit ja ke une
Vrapo e dashura ime
Vrapo e eja nshpirtin tim.2x

Anila Jushi - Ndoshta

nese sonte
ndihesh vetem
mos prito shpirt mem thirr
tpres te vendi jon i vjeter ku mke than lamtumir

Nese prap je pishman ke mem gjet ku mke landu ska
nese ndjen per mu mall perseri munesh me dal
nese je pendu e don mem taku]
falje ska nevoj mem kerku
nese je pendu e don mem sqaru
krejt ti fali veq mthuj prap tdu..

Nese loti del nga syri do me than sme ke harru
numri i vjeter osht i njejti
munesh prap mem kerku..

Nese prap je pishman ke mem gjet ku mke landu ska
nese ndjen per mu mall perseri munesh me dal
nese je pendu e don mem taku]
falje ska nevoj mem kerku,
nese je pendu e don mem sqaru,
krejt ti fali veq mthuj prap tdu..

Nese je pendu e don mem sqaru
krejt ti fali veq mthuj prap TDUUU..

Gena - Ndoshta

Ndoshta,
Ndoshta une skam faj,
A mos vall,
Se te dua ty,
Se nje lot me pikon,
Se kjo puthje me zgjon
Se kjo nate shpejt mbaron,
See te dua tyyyy,
Se kto lot nuk pushojn,
Se kjo zemer vajton,
Nuk ke fjal qe ti them
Shpirtin tim ma rremben,
Se kjo keng spo mbaron
Ne te dy po vallzojm
Si dy zog fluturojm
Ne ket nate qe s'mbarooon
Ndoshta
Ndoshta une skam faj
A mos vall
Se te dua ty
Se nje ndjenj une e kam
Se nje zemer ta fal
Se ky djell shpejt ndriqon
Se te duaaa ty
Pse kto lot nuk pushojn
Pse kjo zemer vajton
Nuk gjej fjal qe ti them
Shpirtin tem ma rremben
Pse kjo keng spo mbaron
Ne te dy po vallzojm
Si dy zog fluturojm
Ne kete nate qe s'mbaron
Pse kto lot nuk pushojn
Pse kjo zemer vajton
Nuk gjej fjal qe ti them
Shpirtin tim ma rremben
Pse kjo keng spo mbaron
Ne te dy po vallzojm
Si dy zog fluturojm
Ne kete nate qe s'mbarooon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:

Më Shumë...