Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edmond Nikolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Edmond Nikolla është një këngëtar i njohur. Qe ne moshe te vogel u dalluan dhe u zhvilluan aftesite e Edmond Nikolles ne fushen e muzikes dhe te artit ku ne moshen 6 vjecare zhvilloi konkursin ne shkollen e muzikes Prenk Jakova ne Shkoder. Fitoj me sukses dhe talent konkursin dhe nisi keshtu klasen e pare ne kete shkolle ne instrumentin e violines. Talenti i tij ishte i lidhur ngushte me prejardhjen e familjareve te tij nga brezi ne brez. Edmondi eshte djali i madh nga 3 femijet e Artistit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Hila

Julian Lekocaj

Gezim Myshketa

Altin Basho

Julian Mustafa

Ergys Estrefi

Albi Nako

Astrit Bejta

Tefik Islami

Samir Aliu


Tags: Edmond Nikolla, Edmond Nikolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet