Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edmond Rrapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Edmond Rrapi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Elvis Duro

Valter Beqo

Sergi Disha

Sokol Marsi

Vasil Dede

Edlir Begolli

Altin Llakaj

Gent Bejko

Lambert Jorganxhi

Delo Isufi


Tags: Edmond Rrapi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet