Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Dhe Arta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Edona Dhe Arta është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Edona & Arta marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Ëngjëll"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sara Dhe Anisa Shehu

Laura Dhe Bleona Hashani

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Eduard Dhe Bleard

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Vellezrit Kuqi

Tags: Edona Dhe Arta


Komente mbi këtë artist