Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edona Dhe Arta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Edona Dhe Arta është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Edona & Arta marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Ëngjëll"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olta Dhe Elda Sadiku

Arizana Dhe Adea Zekaj

Sara Dhe Anisa Shehu

Eduard Dhe Bleard

Arbri Dhe Shkupi

Arrita Dhe Tuana Hoti

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Laura Dhe Bleona Hashani

Vellezrit Kuqi

Ela Dhe Bora

Tags: Edona Dhe Arta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet