Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edona Hajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

Edona Hajdini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa Jetullahu

Alorja Senko

Valmira Ramadani (Vali)

Albina Bekteshi

Ardiana Dili

Elida Daci-Gashi

Vanesa Nimanaj

Ezo Menic

Sanije Behrami

Dionita Islamaj

Tags: Edona Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet