Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edona Hasanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43
BIOGRAFIA: Edona Hasanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 7 Janar 2014, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Ende Te Dua". Më datë 9 Qershor 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Ti Je Zgjedhja Ime", në bashkëpunim me Edona Hasanaj. Më datë 15 Nëntor 2016, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Beso", në bashkëpunim me Red Bloody & Dr.Nice. Muzika e këngës u punua nga Red Bloody, teksti u shkrua nga Red Bloody, ndërsa për orkestrimin u kujdes Classic G. Më datë 27 Dhjetor 2016, Edona Hasan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Driselda Kanina

Meri Mema

Aferdita Elshani

Vlora Bajrami

Artushi

Ada Luka

Marsela Dushi (Marsi)

Fatima Ymeri

Elona Leka

Aurora Ndoj


Tags: Edona Hasanaj, Dona

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet