TEKSTESHQIP

Edona Hasanaj
Nuk E Bera Un Gabimin
Lyrics
(Feat. Adnani)

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

N'dor e mbaj fotografin
qe i kemi bo te dy,
Syt e mbushur plot dashni,
Cka na ndavi nuk e di,
Pyes veten ku je kon
Per nje tjeter mpaske lon
Ti e bere nje gabim
Tash per mua ske me kthim
Ske me kthim

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

Kot mundohesh tani ti
Se per ty mo skam dashni
Se cdo hap tkam percjell
Tash per mua ske me vler.
Tani ti mos u mashtro
Me pas meje mos vrapo
Sa me larg ti qendro
Tlutem mua mos me kujto

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

E di gabova
Tfajsova dhe tlendova
Po mos harro se ma shum
veten e shkatrrova.
Ti nuk me kuptove
Ti ike edhe shkove
Nuk i ktheve kryt mbrapa
Qe te me shikoje.
Fotografin tonë mbaje mbaje
Tash e di sa vite
Me ty shum endërrova
Per nje gabim tash ti ike
Ike,e di qe ske faj
Po skam mu kon mo ai
Jo skam mu kon mo ai
Jo skam mu kon mo ai
Skam mu kon mo ai

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

DËRGOI:
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, projekti përcillet para audiencës i punuar në spektrin vizual edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 6 Korrik 2017.