TEKSTESHQIP

Edona Hasanaj
Ah Bre Djale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Bre Djale" kënduar nga Edona Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Murat Shala, teksa autor i tekstit është Lendrit Qeli.