Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Edona Ibrahimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Edona Ibrahimi merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Top Modele"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ambra Troplini

Dea Sabriu

Elvira Morina

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Igzidora Gjeta

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Rina Shyti

Egzona Kryeziu

Tags: Edona Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet