A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Edona Llalloshi - Djali I Kosoves Trime (1999)

Edona Llalloshi - Mikja E Pare (2000)

Edona Llalloshi - Borxhi I Dashurisë (2002)

Edona Llalloshi - S'dua Hiç (2004)

Edona Llalloshi - Pikë Në Zemër (2006)

Edona Llalloshi - Romanca (2010)

Edona Llalloshi - Hitet (2010)

Edona Llalloshi - Live (2012)

Edona Llalloshi - Live 2015 (2015)

Edona Llalloshi - Hallall Te Qofte (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019