Edonisa Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Edonisa Kelmendi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Erdonisa Kelmendi nga komuna e Gjakoves me kendim ka filluar te meret qe nga mosha 5 vjeqare po ne vitin 2013 e beri kengen e par e cila titullohet "Beteja E Koshares". Ajo nuk do te ndalet dhe do te vazhdoje me shume risi se shpejti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Pranvera Ismaili

Kristiana Veshaj

Gjeraldina Gashi

Aurora Balaj

Eda Maliqi

Alisa Papa

Enea Jakupi

Blerona Hajdini

Lorena Rusinovci

Olta Selimi


Tags: Edonisa Kelmendi

Krijo Një Kartolinë