Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eduard Berila

Tags: Eduard Berila, Eduart Berila

Eduard Berila është një këngëtar i njohur. Ne Tetor 2011, Eduard Berila prezenton videoklipin dhe kengen e tij te pare "Kendo dhe ti". Muz & ork: Ilir Tolaj, Text: Ilir Macastena. Videoklipi u realizua nga emf creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017