Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eduard Dhe Bleard

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Eduard Dhe Bleard është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2016, Eduard Dhe Bleard marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Te Kendojm Se Bashku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Havushe Dhe Andrin Salihi

Erlini Dhe Ervini

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Jon Dhe Don Bela

Vellezrit Kuqi

Arrita Dhe Tuana Hoti

Laura Dhe Bleona Hashani

Arizana Dhe Adea Zekaj

Olta Dhe Elda Sadiku

Jon Dhe Janina Dardhishta


Tags: Eduard Dhe Bleard

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet