Më mbaj mend (për 1 muaj)

EDUARD

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Eduard Mullisi
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: EDUARD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. EDUARD aka Eduard Mullisi ka lindur me 16 Qershor 1998 në Shkoder. Ai jeton dhe bashkëpunon prej shumë vitesh ne Mbreterinë e Bashkuar. Më datë 14 Gusht 2019, Eduard publikon videoklipin "Teach Me How To Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Koduni

Jonathan Pilika

Toli

Frenkli Vjero

Aldo Prendushi

Rod

Alesio Zaloshnja

Gust Gjeci

Reinaldo Gaçi

Mevlud Rahimaj

Tags: Eduard Mullisi, Eduard


Komente mbi këtë artist