Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eduard Sokoli

Tags: Eduard Sokoli

Eduard Sokoli është një këngëtar i njohur. Ai tashmë është i njohur për publikun tonë falë talentit që ka. Fjala është për këngëtarin simpatik Eduard Sokoli, i cili sonte publikoi projektin më të ri të titulluar "Plas moj zemër". Këngës i është realizuar dhe klipi, i cili ka rezultuar shumëngjyrësh, me vlera vërtetë artistike. "Plas moj zemër" trajton momentet e dy të rinjve, ku djaloshi "xhentil" kërkon të fitojë zemrën e "shpirtit binjak", tekst ky i thurur mjeshtërisht nga artistja e m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6teksteshqip.com © 2007 - 2017