Official Video

Eduart Dëma - Kenga E Suloves  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2017

2017-03-25T09:20:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Suloves" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eduart Dëma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:

Më Shumë...