TEKSTESHQIP

Eduart Dëma
Djaleri Te Pergjerohem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djaleri Te Pergjerohem" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, ky produkt muzikor vjen para publikut i ilustruar artistikisht me një videoklip, për produksionin e të cilit është kujdesur Pro Video. Videoklipi u publikua më 11 Qershor 2017. Vijën melodike dhe arranzhimin e realizoi Genci Malaj, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Pellumb Aliaj.