TEKSTESHQIP

Eduart Dëma
Kenga E Suloves
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Suloves" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky krijim muzikor ka ardhur para publikut i plotësuar në prizmin vizual edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 25 Mars 2017.