TEKSTESHQIP

Eduart Dëma
Endrra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endrra" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Korrik 2020, Eduart Dëma publikon videoklipin "Endrra".