TEKSTESHQIP

Eduart Dëma
Të Fala Nga Unë Ti Çoni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Fala Nga Unë Ti Çoni" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është bërë i disponueshëm tek artdhashësit i ilustruar në prizmin vizual edhe me një videoklip, produksionin e të cilit e krijoi Ox Visuals. Videoklipi u publikua me datë 24 Korrik 2022. Për muzikën dhe për orkestrimin është kujdesur Edi Balili, kënga vjen me tekst nga Artan Idrizi & Nexhip Seraj, ndërsa për produksionin audio është kujdesur Muza Production Academy.