TEKSTESHQIP

Eduart Jubani
Mbete Gjithe Diten Hilùjeve ( Kolazh)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbete Gjithe Diten Hilùjeve ( Kolazh)" kënduar nga Eduart Jubani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.