TEKSTESHQIP

Eduard Jubani
C'më Trazoi Jetën Një Grua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "C'më Trazoi Jetën Një Grua" kënduar nga Eduard Jubani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.