TEKSTESHQIP

Eduart Jubani
Metelikun Ta Kam Fale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Metelikun Ta Kam Fale" kënduar nga Eduart Jubani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.