Edward Skera
Edward Skera

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • Britania e Madhe
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Qershor 1992
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Edward Skera është një dj, autor këngësh dhe producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. AUTOBIOGRAFI: Jam një Dj, producent muzikor dhe inxhinier me bazë në Londër. Kam më shumë se 10 vjet përvojë në industrinë e muzikës dhe kam pasur rastin të punoj dhe të mësoj nga artistë të njohur në mbarë botën gjatë karrierës sime. Mund të krijoj një prodhim të ri nga një kordon ose bateri e thjeshtë në varësi të zhanrit. Jam specifikuar në zhanre të ndryshme si Muzika Elektronike, Hip Hop, RnB, Trap etj. Si inxhinier, besoj në fuqinë dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0