Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edyy

Tags: Edyy, Edmond Shehu

Edyy është një këngëtar jo shumë i njohur. Edmond Shehu "Edyy.a.k.a.AnaKonDa" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2005. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe 18 vjeqar durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "AnaKonDa" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017