Më mbaj mend (për 1 muaj)

Efeel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Plaurat Behluli
Efeel është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lony

King Link

Bcrazy

Underground Mc

Ponx

Don M1no

MMG Babloki

A Link

Bess (Familia Ideale)

Last Daddy

Tags: Efeel, Plaurat Behluli


Komente mbi këtë artist