Më mbaj mend (për 1 muaj)

Effect

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Effect është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ura Vajgurore

Kurora Labe

Urbanstyle

Motrat Sylejmani

Redlyon

Prishtina Dhe Tini

E.M.F

Out Life

Dynamic Style

Supernova

Tags: Effect


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet