Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Efinar

Tags: Efinar

Efinar është një këngëtar jo shumë i njohur. Efinari eshte nje talent i ri nga qyteti i Vushtrri kreu gjimnazin Eqrem Qabej me muzik filloi te merret qysh heret ndersa tani ka realizuar dy kenget e fundit Fationi i Zi dhe Pasojat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017