Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egi Vreko

Tags: Egi Vreko

Egi Vreko është një këngëtare jo shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Ajo që për shumë ditë diskutohej në media duket se sapo është bërë zyrtare nga vet artistët. Vajza me origjinë nga Berati, Egi Vreko, këto ditë ka firmosur kontratën me grupin B.A.M nga Kosova. Egi ka një potencial dhe po premton shumë në botën e shoubizit. Ajo do të shfaqet shumë shpejt në Kosovë me një super imazh. Egi ka thënë që i ka hyre seriozisht kësaj pune dhe po ndihet shumë mirë, me ambientin e krijuar në Kosovë. Ajo ka një histori dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Egi Vreko ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017