Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egla Shkurti - Te Gjithe Lart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

21/04/2009

2009-04-21T15:03:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Gjithe Lart" kënduar nga Egla Shkurti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egla Shkurti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egla Shkurti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet