Më mbaj mend (për 1 muaj)


England - 2 Metra Nen Toke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Metra Nen Toke".
3. Video është e këngës "2 Metra Nen Toke", por nuk këndohet nga England.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

England - 2 Metra Nen Toke  (Feat. B2N)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B2N

06/03/2014

2014-03-06T22:41:55+00:00ktu ske arsye me punu me rroga tpakta
si kta lene vlla, fucked up ca me ba
ma mir futem mren se sa kot jashta
si kta lene vlla fucked up ca me ba
Jetojm N'zona T'rezikshme
Konflikte T'perditshme
Jet E Merzitshme
Me Ondrra T'paarritshme
Ca Po Pret Krejt Lufta Bohet Per Lek
Tjerat Vijn Vet Se Vdekja Na Pret Se

Ktu Ke Dy Mundsi Rrugen E Mire Ose Rugen E Keqe
Dashje Pa Dashje Bohesh Me Vese
Bjere Nji 5-she Kape 1 Qese
Ke Kujdes Ma Homi
Se Na Shohin Ato Na Njohin
Ky Eshte Fundi Botes
Shpesh M'kap Dhimbja Kokes
Kur I Shoh Do Njerz Qe I Bojn Hije Tokes
E Kena Nji Plan Edhe Sot Nuk Dojna Me Nejt Ma Kot
Edhe Zemra Po M'reh Fort O Zot...

Dhe Nese Shkoj 2 Metra Nen Toke
Ne Boten Tjeter Kena Me Ken Shok
Dhe Nese Shkoj 2 Metra Nen Tok Dhe N'boten Tjeter Kena Me Ken Shok
S'ka P*** Nane Me Na Nda
Se Njoni-Tjetrit I Thojm Vlla

problemi ishin Lekt
Na Nuk Kishim Zgjidhje Tjeter
Akuzat Ishin T'rrona
Se Kena Kry Nji Veper
Penale E Di Qe S'esht Normale
Se Kisha Paramenu Se Pasojat Do Ishin Fatale
Une Po Pres Jashta Ti Marr Pergjigjet
Lajmet PO Njoftojn Se Kemi Probleme Me Ligjet
Kaloi E 5 Dit E Neser Vjen E 6
Ta Kam Dhon Fjalen Ti Neser Del Perjashta

Une Nuk E Kam Problem Se M'kapen T'zit
Ma Can Kryt Per Dit
Tu Pyt Dicka Me Cit Aaa
Lodheni Kot Se Skam Me Tregu
Se Cili Ka Ken Me Mu
A Doni Me M'denu Ce Ku Jam Ktu Phu..
Kyt E Kam Ves Mos Ta Nin Nese Mrena Mes
Une Ty Nuk T'qes Se Dhe Nese Vdes


Më Shumë Këngë Nga Egland:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet