Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eglantina Doko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Eglantina Doko është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Nëntor 2011, Eglantina Doko publikon videoklipin "Sa Lezet Ky Gezim". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 8 Tetor 2016, Eglantina Doko publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2016". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 29 Tetor 2016, Eglantina Doko publikon videoklipin "Djale Strugan". Më datë 30 Korrik 2019, Eglantina Doko publikon videoklipin "Miresi, O Yll O Hene". Muzika e këngës u punua nga Naim Gjoshi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nertila Vreto

Rezarta Hoxhaj

Jolanda Kojlovic

Teuta Dyrmishi

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Llambrini Nano

Esmeralda Kaso

Tefta Kondo

Elejda Dosi

Tags: Eglantina Doko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet