Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - A Me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

PSE TI MUA ME MUNDON NUK TREGON
A M'DASHYURON,
SE CFAR NJERI QENKE TI
UNE NUK MUNDEM TE KUPTOI.
PSE TI ZEMREN KESHTU MA THE.
ME MU RRIT E ME GENJE,
KSHTU NUK MUNDEM TE DUROI.
TE KAM PRANE E TE SHIKOI.

A ME DO A SME DO HAJDE HAJDE ME TREGO.
A ME DO A SME DO DJALO ME TREGO.
A ME DO A SME DO HAJDE HAJDE ME TREGO.
A ME DO A SME DO ZEMER ME TREGO.


Eglantina Toska - A Me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do".
3. Video është e këngës "A Me Do", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 1