Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Eja Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ti ike ne nje cast.
Kur lindi dashuria ime.
Ti ike, ike larg.
Me le ne enderrime (2.x)

Ref.(2.x)
Eja, eja, eja se te pres,
se une ty te adhuroj.
Dhe nese akoma kam une jete,
vec per ty do ta jetoj.

Ti ike ne nje cast.
Kur po jetoja perseri.
Ti ike, ike larg
dhe pse aq larg jo s`e di.

Ref(2.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Eglantina Toska - Eja Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Te Pres".
3. Video është e këngës "Eja Te Pres", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 1