Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Potpuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

Gershetat mi dredh
ballukun ma mbledh
te shkretat veshtrime
te embla mi hedh

Refreni
Zemera me digjet
vazhezo per ty
qe stefoli gojaa
ste shohin ata sy 2×

Ne kohen e pare
shamit permbi balle
ne kohen e sotme
baluket menja

Refreni
Zemera me digjet
vazhezo per ty
qe stefoli gojaa
ste shohin ata sy 2×

Thera lopen pasterma
kur vjen miku thela ska 2×

kur vjen miku thela ska
nusja sec i hengerka 2×

kush e ka gruan te holle
hidh e prit si kokerr molle 2×...kush e ka gruan te trashe
nga dysheku nxire jashte 2×

Cu trete nuse cu trete
si per mua dhe per vete 2×


Ky tekst u dërgua nga Norbie

Eglantina Toska - Potpuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0