Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska & Enkel Kasemi - Pipezat E Reja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

ENKEL
po bin pipzat niset dasma
kercen nana kercen baba
po bin pipzat tundet shpia
hyne ne valle shoqnia
hajde goce luje belin

ENGLATINA
hajde çun tret elazeli

ENKEL
hajde goce luje belin

ENGLATINA
hajde çun tret elazeli

ENKEL
Heee..

ENGLATINA (x2)
hajde hajde marshalla
kercejn gocat me serda
hajde hajde bukuri
kecejn çunat sevdali x2

ENKEL
po bin pipzat klarineta
kercen daja kercen tezja
po bin pizat digjet vallja
kercen xhaja kercen halla
hajde goce luje belin

ENGLATINA
hajde çun tret elazeli

ENKEL
hajde goce luje belin

ENGLATINA
hajde çun tret elazeli

ENKEL
heee...

ENGLATINA (x2)
hajde hajde marshalla
kercejn gocat me serda
hajde hajde bukuri
kecejn çunat sevdali


Eglantina Toska & Enkel Kasemi - Pipezat E Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pipezat E Reja".
3. Video është e këngës "Pipezat E Reja", por nuk këndohet nga Eglantina Toska & Enkel Kasemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0