TEKSTESHQIP

Eglantina Toska
Katjushka & Gajdja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Katjushka & Gajdja" kënduar nga Eglantina Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është prezantuar para një audience më të gjerë i përpunuar nga sfera vizuale me klip muzikor, i cili u publikua me datë 6 Korrik 2019.