Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egli Tako & Olsi Bylyku - Gjoni Black Me Meriton Mjekiqin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[EGLI:]
Tipat sikur ti une nuk i llogaris
Arritja ma e madhe njet nihet qe po te boj diss
Kengtar,moderator bile edhe humorist
Tani ty tka ngel veq mu bo elektricist
Mos bo si i fort se e di qe ktu je vet,po kur shkon ne shpi gruja ty te bon biftek,tek e tek kur te dush sma ni nese ke lek
Normal qe se ke kuptu qa them se ti je npubertet
O bosi me mu ste hec boksi
Ta kaloj nrrep shpejt Valentino
Rossi, ne ket loj will back je veq tifozi,nket flow bin dek fallc si botoksi,Edhe tani ulu se ma mir se ty kom beat-at,Edhe kur te dush me e ndrru ket gjo se perplasin rimat,Ti se meriton as Meritoni me ngju tekstet e mia

[OLSI:]
Po ta them ni llaf qe mos te fluturosh me krah
Lene ti hip hopin se hip hopi o per gra,Po meqe vet e deshe tani po ta qendis,Para se me bo diss shif a i ke bo punt e shpis
Mos rri n instagram po shif kap naj tigan,Ti e di qe po te du un per 2 jav bohesh mam
Tani leni llafet lene lene hobin leni llafet merre shtupen futi ni leck oborrit,E di qe m ke fiksim po asnjeher sdo jemi bashk
Kom nja 100 tjera qe po m presin mu perjasht,jom i zon kshu qe spo ta boj qefin,gjithsesi kom respekt po ta leh numrin e telit
Fajin e kam un qe tbona rob ste qova ne Rinas,T bona un patenten e ste qova ne Maminas
Vet e deshe dissin tani erdhi e verteta,kur kom flejt me ty kom qen dhe me 2-3 tjera


Egli Tako & Olsi Bylyku - Gjoni Black Me Meriton Mjekiqin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjoni Black Me Meriton Mjekiqin".
3. Video është e këngës "Gjoni Black Me Meriton Mjekiqin", por nuk këndohet nga Egli Tako & Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egli Tako:


Komente 0