A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsi Bylyku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Olsi Bylyku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka mbaruar shkollën e mesme tek gjimnazi "Qemal Stafa" dhe është një nga aktorët më të preferuar në programin e humorit "Portokalli" në Top Channel. Nga viti 2017, është kthyer edhe në një reper, mjaft i pëlqyer për tekstet plot humor, por ku trajton edhe tema të mprehta të aktualitetit. Më datë 11 Korrik 2017, Lorenc Hasrama publikon videoklipin "Kisha Menu", në bashkëpunim me Olsi. Teksti u shkrua nga Lorenc Hasrama, Olsi Bylyku. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Çartani

Marin TnT

Jointinjo

Lani (Street Thugs)

Teson

Leon

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Dardan Osmanollaj

Reexhi

Emir


Tags: Olsi Bylyku, Olsi, Kimikati

Olsi Bylyku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019