A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ego është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Dhjetor 2016, Ego publikon videoklipin "Cdo Nate"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Genzzo

Steli

Unix

King Link

EMG

Lil Erdi

Lony

White Devil

Dibrano Albsick

Last Daddy


Tags: Ego

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019